مشاهده تصویر پروفایل اینستاگرام با نهایت کیفیت

پکیج مشاهده تصویر پروفایل اینستاگرام

آموزش مشاهده تصویر پروفایل اینستاگرام. برای کسانی که میخواهند تصاویر پروفایل اینستاگرام افراد رو به صورت کامل مشاهده و ذخیره کنند.

ابتدا وارد این سایت شوید.
instadp.com

سپس نام کاربری اینستاگرام فرد مورد نظر را در کادر نشان داده شده وارد کرده. سپسبر روی گزینه View DP کلیک کنید.
مشاهده تصویر پروفایل اینستاگرام با استفاده از این سایت و در صورتیکه حساب کاربری شخص موردنظر Private نباشد، تمامی تصاویر موجود در صفحه وی با سایز اصلی برایتان نمایش داده می شود.

نسخه اندروید سایت را میتوانید از لینک زیر دانلود نمایید:

https://play.google.com/store/apps/details?id=de.greyshark.instapb

ویرایش پروفایل اینستاگرام:

مقدمه:

یکی از بخش‌های مهمی که در شبکه اجتماعی تلگرام  و اینستاگرام باعث بهتر دیده شدن اکانت کاربر می‌شود ویرایش پروفایل اینستاگرام است. با ویرایش پروفایل اینستاگرام می‌توانید اطلاعاتی نظیر نام، نام کاربری، ایمیل، عکس پروفایل، بیوگرافی و… را مدیریت کنید. پیشنهاد می‌کنیم که به محض ثبت نام در اینستاگرام نسبت به ویرایش پروفایل خود اقدام کنید.

ویرایش پروفایل اینستاگرام کاربر کمک به سزایی در برقراری ارتباط بهتر سایر کاربران با وی می‌کند. به خصوص اگر اکانت اینستاگرام‌تان خصوصی (Private) باشد، این موضوع بیش از پیش حائز اهمیت می‌شود. شما می‌توانید در بخش biography اکانت اینستاگرام خود اطلاعاتی وارد کنید و توضیحات مختصری در رابطه با خود ضمیمه کنید. بخش بیوگرافی در اینستاگرام درست در زیر عکس پروفایل شما نمایش داده می‌شود و حتی اگر اکانت شما خصوصی باشد هم هر کاربری قادر به مطالعه آن خواهد بود.

چگونگی میتوانیم پروفایل اینستاگرام خود را تغییر دهیم؟

شما به راحتی به پروفایل خود مراجعه کنید. سپس انتخاب گزینه Edit Profile می‌توانید نسبت به ویرایش پروفایل اینستاگرام خود اقدام کنید. به منظور مراجعه به بخش پروفایل کافیست که در منوی زیرین اپلیکیشن اینستاگرام، گزینه با شکلک آدمک را انتخاب کنید. این گزینه شما را به بخش پروفایل هدایت می‌کند.

پس از انتخاب گزینه Edit Profile میتوانید مواردی همچون نام، نام کاربری، ایمیل، بیوگرافی، وبسایت و برخی تنظیمات خصوصیات دیگر  را تغییر دهید. پس از اعمال تغییرات مورد نظرتان باید گزینه Done یا Save را لمس کنید. لازم به ذکر است که ویرایش پروفایل اینستاگرام از طریق سایت این شبکه اجتماعی هم قابل انجام است.

چگونگی تغییر عکس پروفایل اینستاگرم:

یکی دیگر از مواردی که مربوط به ویرایش پروفایل اینستاگرام می‌شود، تغییر عکس اصلی پروفایل کاربر است. دقت داشته باشید که این عکس همواره برای تمام کاربران اینستاگرام نمایش داده می‌شود. بنابراین فرقی نمی‌کند که اکانت شما خصوصی (Private) یا عمومی (Public) باشد. تحت هر دو شرایط عکس پروفایل شما برای سایر کاربران اینستاگرام نمایش داده می‌شود.

برای تغییر عکس پروفایل خود در اینستاگرام کافیست که وارد بخش پروفایل شوید. حال عکس پروفایل خود که با یک دایره در قسمت بالا تصویر نمایش داده شده. آن را لمس کنید. حال در بین گزینه‌های موجود، محلی را انتخاب کنید که قصد دارید عکس مورد نظرتان را از آن به پروفایل اینستاگرام خود وارد کنید. اگر می‌خواهید عکسی را از گالری دستگاه به پروفایل اینستاگرام خود اضافه کنید.باید گزینه Phone Photo Library را انتخاب نمایید. نهایتا عکس مورد نظرتان را انتخاب و مشاهده خواهید کرد که عکس پروفایل اینستاگرام شما تغییر پیدا می‌کند.

مشاهده تصویر پروفایل اینستاگرام با نهایت کیفیت
مشاهده تصویر پروفایل اینستاگرام با نهایت کیفیت

 

 

 

 

 

 

امیر شیردلی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X